Trappen in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (236)
Brussel (24)
Henegouwen (68)
Limburg (203)
Luik (76)
Luxemburg (36)
Namen (32)
Oost-Vlaanderen (219)
Vlaams-Brabant (120)
Waals-Brabant (18)
West-Vlaanderen (154)


 

Trappen in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Getena NV
Mechelbaan 454-456
2580 Putte

T: 015 - 755439
F: 015 - 753461

E: getena@scarlet.be

Goethals C
2200 Herentals

M: 0477 - 615935

E: siersmid@siersmid.be

Grieten NV
Industriepark A 41
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 247245
F: 015 - 253018

E: grieten.nv@skynet.be

Hermans Rik BVBA
Kapelakker 49
2380 Ravels

M: 0477 - 696945

E: rik.hermans.bvba@telenet.be

Hermay BVBA
Kleiryt 49
2330 Merksplas

T: 014 - 635202
M: 0495 - 307732
F: 014 - 635997

E: herman@hermay.be

Herthogs D
Donk 27
2310 Rijkevorsel

M: 0474 - 523936

E: dannyenpatrice@telenet.be

Heuva BVBA
Kloosterstraat 29
2275 Gierle

T: 049 - 8126757
F: 014 - 842194

E: heuva@telenet.be

Hofman Frank BVBA
Bredabaan 1017
2930 Brasschaat

T: 03 - 6331338
M: 0475 - 983605
F: 03 - 2954697

E: frank.hofman@pandora.be

Ixia Decorations
Westmeerbeeksteenweg 15
2221 Booischot

T: 015 - 221903
F: 015 - 221903

E: ixia.decorations@skynet.be

J.V.D. BVBA
Lindekensbaan 70
2560 Kessel

T: 03 - 4808865
M: 0475 - 263297
F: 03 - 4893006

E: bvbajvd@telenet.be

Janssens & Janssens (houthandel)
Loenhoutseweg 91
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3147096
F: 03 - 3147956

E: info@janssensjanssens.com

Janssens Metaalconstructie NV
Lageweg 145
2660 Hoboken

T: 03 - 8276321
F: 03 - 8282656

E: metaalconstructie.janssens@skynet.be

Javado BVBA
Rijkmakerlaan 19
2910 Essen

T: 03 - 6677646
F: 03 - 6770884

E: javado@skynet.be

Jef Eykens bvba
Achterstenhoek 4
2275 Lille

T: 014 - 882028
F: 014 - 883614

E: info@eykens.com

Jodero
Bergen 36
2270 Herenthout

M: 0475 - 431659

E: jo.de.roover@telenet.be

Juma Beton nv
Industrieweg 6
2490 Balen

T: 014 - 829700
F: 014 - 810261

E: info@jumabeton.be

Keysers Roger
De Schaaf 34
2390 Oostmalle

T: 03 - 3115434
M: 0477 - 580678
F: 03 - 3115434

E: roger.keysers@skynet.be

Labis Koeltechniek BVBA
Maanstraat 8d
2800 Mechelen

T: 015 - 760864
F: 015 - 760748

E: info@labiskoeltechniek.be

Laddermakerij Smits BVBA
Belcrownlaan 46
2100 Deurne

T: 03 - 3540295
F: 03 - 3532508

E: info@smitsladders.be

Lapeyre in huis
Antwerpsesteenweg 67
2630 Aartselaar

T: 03 - 8770846
F: 03 - 8771277

E: aartselaar.lapeyre@saint-gobain.com

Lasatelier Van Dun BVBA
Peelsestraat 7
2380 Ravels

T: 014 - 632373
M: 0495 - 383182
F: 014 - 651866

E: info@lasatelier.be

Laswerken Van Gestel BVBA
Dr K.C. Peetersln 7
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6697925
F: 03 - 6697925

E: info@las-vangestel.be

Leys E
Achtelsestraat 11
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3143447
F: 03 - 3143447

E: e.leys.ijzerwerken@pandora.be

Luma Hout
Broekstraat 42
2370 Arendonk

T: 014 - 671587
M: 0475 - 806077
F: 014 - 679011

E: lumahout@pandora.be

Luyckx BVBA
Antwerpsesteenweg 70
2350 Vosselaar

T: 014 - 612426
F: 014 - 617798

E: info@cnaepkens-luyckx.be

LV Algemene Schrijnwerkerij BVBA
Heikant 103
2290 Vorselaar

M: 0477 - 307137

E: l.v1@telenet.be

Maes-Mans BVBA
Goorbaan 43
2230 Herselt

T: 014 - 546245
F: 014 - 541714

E: maes-mans@pandora.be

Mans Marc Trappen
Boomgaardstraat 8
2230 Ramsel

T: 016 - 561176
F: 016 - 561176

E: marc.mans@hotmail.com

Marc Mertens Verhuurbedrijf BVBA
Antwerpsestraat (A12) 2
2840 Rumst

T: 03 - 2541608
F: 03 - 2541609

E: bvbamarcmertens@skynet.be

Mens Bjorn
Eendenlaan 14
2222 Wiekevorst

M: 0495 - 252583

E: bjorn_mens@yahoo.com

Metaalconstructie BVBA
Prins Boudewijnln 9
2550 Kontich

T: 03 - 3211340
M: 0475 - 757709
F: 03 - 3229007

E: info@pauwelsmetaal.be

Metal Shape
Dikberd 14
2200 Herentals

M: 0496 - 513941

E: gunther@metalshape.be

Meulen BVBA
Zandvlietse Dorpstraat 181
2040 Antwerpen

T: 03 - 5691808
M: 0475 - 631403
F: 03 - 7221869

E: meulen@telenet.be

Meysman Marc
Zilverbeeklaan 29
2640 Mortsel

M: 0476 - 649194

E: m.meysman@skynet.be

ML Construct NV
Smederijstraat 13
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 2720106
F: 03 - 2724249

E: mlconstruct@skynet.be

MVL Kunstambachten +S
Nieuwmoersesteenweg 137
2910 Essen

T: 03 - 6770900
M: 0479 - 364791
F: 03 - 6770900

E: vanloon.marc@gmail.com

Natuursteen Luyten
Durletstraat 38
2018 Antwerpen

M: 0478 - 617199

E: info@natuursteen-luyten.be

Nicque Lastechnieken
Meirstraat 5
2890 Oppuurs

M: 0477 - 638927

E: nlt@skynet.be

Nieuwbouw BVBA
Nijverheidsstraat 17
2400 Mol

T: 014 - 317648
F: 014 - 317552

E: info.nieuwbouwmol@skynet.be

Nuyts Danny BVBA
Terlo 160
2460 Kasterlee

T: 014 - 850361
M: 0474 - 215738
F: 014 - 307787

E: dannynuyts@skynet.be

P.S.J. BVBA
Zandbergen 107
2480 Dessel

T: 014 - 323100
M: 0476 - 215333
F: 014 - 322947

E: john.proost@skynet.be

Pauwels Rafael
Kloosterstraat 135
2180 Ekeren

M: 0495 - 571105

E: metal.5@hotmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?